• 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13 b.jpg
 • 13.jpg
 • bort j.jpg
 • bort kp szies.jpg
 • kp 2.jpg
 • nyri kp.jpg
 • nyri kp.png
 • profil2.jpg
 • profil kp.jpg
 • slide1.jpg
 • slide2.jpg
 • slide3.jpg
 • varr.jpg
 • varr5.jpg
 • varr7.jpg

Idősek Világnapja

2019. Október 3-án tartottuk községünkben az idősek napját. Hövej Község Önkormányzata által szervezett rendezvényre, a Faluházba vártuk falunk szépkorú lakóit. A megjelenteket Horváth Istvánné polgármester asszony köszöntötte. Óvodás és iskolás gyermekeink műsorral kedveskedtek a résztvevőknek. Nagyon szépen köszönjük a „Höveji Gyermekekért” egyesület tagjainak: Varga Józsefné Szandinak és Menyhártné Holczer Anitának munkáját a gyermekek felkészítését, továbbá Fehérné Kocsis Mónikának a közreműködést. Színessé tette a programot, a dr. Barsi Ernő Alapfokú Művészeti Iskola táncosainak fellépése. 

 

Megosztás

Hövej a Facebookon

colour style colour style colour style colour style